• برای اطلاع از جدید ترین قیمت ها با شماره های فروشگاه : مهندس اسلوب :09149789353 – 09184525132 تماس بگیرید
  • خریدی آسان و مطمئن از بانه را با ما تجربه کنید، محصول خود را تضمین شده درب منزل تحویل بگیرید.

کولر گازی ال جی | اسپلیت الجی

کولر گازی ال جی یکی از پرفروش ترین برندهای سیستم تهویه مطبوع می باشد که با بیش از 12 میلیون دستگاه  تولید سالانه  و با در اختیار داشتن حدود 20% از کل بازار برترین سازنده جهانی این محصول در دنیا می باشد. در این قسمت می توانید مشخصات فنی و قیمت و اطلاعات فروش مدل های مختلف کولرهای گازی ال جی LG دیواری اینورتر و معمولی ، پنجره ای، ایستاده ، پرتابل (قابل حمل)، در ظرفیت های مختلف را مشاهده و مقایسه و خرید نمایید .

کولر گازی اینورتر ال جی از تکنولوژی های بسیار جالبی استفاده می نماید که در قسمت بررسی کولر گازی ال جی می توانید مطالعه فرمایید.

درباره اسپلیت و کولر گازی دیواری ال جی LG :

  • یونیزه کننده

یونیزه کننده نه تنها هوای ورودی به کولر بلکه تمامی مواد مضر محیط و بو را استریل می کند. خوشه های یونی ایجاد شده توسط الکترودهای الگوی پلاسمای یونیزه کننده، رادیکال هایی را روی سطح باکتری های مضر ایجاد می کند تا بو و ذرات هیدروژن باکتری ها را از بین ببرد.

  • فوق العاده کم صدا

فن مورب و کمپرسور کم ارتعاش این کولرها صدای کمی تولید می کند و به شما کمک می کند خواب راحتی داشته باشید. طراحی فن مورب به گونه ای است که حداقل فشار سطحی را روی پرۀ فن اعمال می کند. بنابراین، وقتی پرۀ فن در تماس با هوا قرار می گیرد، حداکثر سروصدای آن چیزی حدود ۱۹dB است که میزان بسیار پایینی است.

  • تمیزکاری خودکار

کارکرد تمیزکاری خودکار این کولرها مانع از تشکیل باکتری و قارچ بر روی مبدل حرارتی می شود و بنابراین هوای تمیزتری برای مدت طولانی ایجاد می شود. کارکرد تمیزکاری خودکار، رطوبت مبدل حرارتی را خشک کرده و یون ها را از یونیزه کننده پاک می کند و لوله های مبدل را استریل کرده تا از ایجاد قارچ و باکتری روی آن ها جلوگیری شود. این کارکرد همچنین بو را از کولرها برطرف کرده و نیاز به تمیزکاری مکرر فیلتر را رفع می کند.

  • فیلتر سیکلوترون پلاسما

سیستم فیلتراسیون پلاسما از کاربران در برابر بوها و مواد مضر موجود در هوا محافظت می کند. این سیستم همچنین ویروس های خطرناک را نیز غیرفعال کرده و هوای تمیزتری تولید می کند. این فیلتر همچنین کنه ها، زیرگردها و کُرک را از بین می برد تا علایم آسم یا آلرژی در کاربران ایجاد نشود.

  • حالت صرفه جویی در انرژی

استفاده از الگوریتم BATA (الگوریتم زمان انطباق بدن) یک فناوری جدید است که در کولرهای اسپلیت ال جی به کار گرفته شده است. این فناوری به این گونه است که وقتی دمای اتاق به حدی می رسد که بدن ما دیگر تغییر دما را حس نمی‌کند کولر مقدار برق کمتری مصرف می کند. این یک قابلیت بسیار مفید است و به خوبی با فناوری اینورتر V ترکیب می شود.

  • فیلتر حفاظتی میکرو۳M

ال جی تنها شرکتی است که با استفاده از فیلتر منحصربفرد میکرو۳M و فیلتر حفاظتی دوگانۀ ریزبافت، گرد و خاک و باکتری های مضر را حذف می کند. این فیلترها می توانند گردوخاک و باکتری ها تا اندازۀ ۰.۳ um را جذب کنند تا هوای تازه و پاکی در اختیار کاربران قرار دهند. این قابلیت نیز به حفظ عملکرد سرمایشی و کاهش قبض های برق برای مدت زمان طولانی تر کمک می کند.

کولر های گازی ال جی با 5 سال گارانتی و ارسال رایگان برای شما عزیزان ارسال می شود.

ویژگی های کولر اسپلیت الجی :

تنوع فراوان مدل ها

مدل های کم مصرف با 60 درصد صرفه جویی در مصرف برق

مدل های حاره ای با قابلیت کارکرد در دمای +60 درجه سانتیگراد

فیلترهای چندگانه تصفیه هوا ضد آلرژی، ضد ویروس، از بین برنده گرد و غبار

ساخت کره

5 سال گارانتی

نصب رایگان

کولر گازی 24000 الجی مدل NT247SK3 دارای گاز r410 می باشد.

کولر گازي ال جي مدل Next Plus BV186STQ

کولرگازی الجی مدل «Next Plus BV186STQ» اینورتر با گاز r410 می باشد.

کولر گازی ال جی اسپلیت دو تکه دیواری 36000
کولرگازی ال جی اسپلیت دو تکه 30000
کولرگازی ال جی اسپلیت دو تکه دیواری 24000
کولر گازی ال جی اسپلیت دو تکه دیواری 18000
کولر گازی ال جی اسپلیت دو تکه دیواری 12000

کولر گازی ال جی