• برای اطلاع از جدید ترین قیمت ها با شماره های فروشگاه : مهندس اسلوب :09149789353 – 09184525132 تماس بگیرید
  • خریدی آسان و مطمئن از بانه را با ما تجربه کنید، محصول خود را تضمین شده درب منزل تحویل بگیرید.

کولر گازی سامسونگ بدون شک مثل سایر محصولات کمپانی سامسونگ از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است.طراحی مثلثی منحصربفرد کولر گازی سامسونگ باعث بهبود عملکرد و گردش سریعتر، طویل تر و عریض ترهوای خنک در خانه می شود. اینورتر دیجیتال آن نیز بازدهی انرژی بسیار بیشتری دارد. و دکتر ویروس (Virus Doctor) و فیلتر آسان (Easy Filter) آن باعث حذف گرد و خاک، آلاینده ها، عوامل آلرژی زا، باکتری ها و ویروس ها اولاً از طریق یک فیلتر و سپس با دکتر ویروس – می گردد. این فرآیند بر روی مدل AR09HSFSBWK آزمایش شده است و با مدل معمولی AQV09TWS مقایسه شده است. در مرکز علمی زیست محیطی کیتاساتو (ژاپن) & دانشگاه یانسی (کره)/آزمایشگاه تست­ کره (FITI/KEMTI) و آزمایشگاه تست ژاپن (ITEA) آزمایش شده است. بر روی چهار ویروس از جمله زیرمجموعه H1N1 و برخی باکتری ها موثر است. داده ها تحت شرایط آزمایشی خاص سنجیده شده و می توانند با توجه به عوامل محیطی تغییر کنند.

برای اطلاعات بیشتر و آشنایی بیشتر با کولر گازی سامسونگ مطلب بررسی کولر گازی سامسونگ را مطالعه فرمایید.

ویژگیهای کولر گازی سامسونگ :

ضمانت ۱۰ ساله برای کمپرسور اینورتر دیجیتال کولر گازی سامسونگ

به پیروی از سنت سامسونگ در ساخت محصولات بادوام و کم مصرف، کولر گازی اینورتر سامسونگ دیجیتال مثلثی،  ۱۰ سال ضمانت برای کمپرسور اینورتر دیجیتال در نظر گرفته است به طوری که خیال مشتریان را کاملاً راحت می کند.

در حالیکه کولر گازی اجنرال که یکی از پرفروش ترین های خاورمیانه است ۵ سال گارانتی برای کولرهایش در نظر گرفته است.

کولر سامسونگ شما را به سرعت خنک کرده و سپس شما را با آسودگی خنک می کند

کولر گازی سامسونگ با استفاده از حالت سرمایش سریع قدرتمند خود، هوا را به سرعت خنک می کند؛ پس کارش را سریع انجام می دهد. سپس به طور خودکار به حالت سرمایش آسوده (Comfort Cool) می رود تا دمای مطلوب را حفظ کند. بنابراین، شما سردتان نمی شود و نیازی نیست به طور دستی تنظیمات را تغییر داده یا دستگاه را روشن/خاموش کنید.

حتی وقتی تنها هستید نیز در انرژی صرفه جویی کنید

حالت تک کاربر (Single User) کولر گازی سامسونگ از ظرفیت کمپرسور کمتری استفاده می کند که موجب کاهش مصرف برق می شود در حالی که محیط را خنک و فرح بخش می کند. پس وقتی تنها هستید حتی در روزهای گرم نیز می توانید بدون نگرانی بابت قبض برق از کولر استفاده کنید. آزمایش شده بر روی AR09FSSSCWK/SA. بر اساس مجموع برق مصرفی در حالت نرمال نسبت به حالت تک کاربر.

جداکردن و تمیزکاری آسان کولر

برخلاف فیلترهای مرسوم که اغلب دسترسی به آن ها سخت است، فیلتر آسان کولر سامسونگ در بالا و خارج دستگاه قرار دارد. بنابراین، می توان آن را به آسانی بیرون آورد و تمیز کرد و دوباره نصب کرد – بدون اینکه نیاز به بازکردن یک درپوش باشد. و پوشش ضدباکتری آن گردوخاک، آلاینده های خطرناک موجود در هوا و عوامل آلرژی زا را فیلتر می کند. **تست شده در آزمایشگاه تست کره (FITI/KEMTI) و آزمایشگاه تست ژاپن (ITEA). داده ها تحت شرایط آزمایشی خاص سنجیده شده و می توانند با توجه به عوامل محیطی تغییر کنند.

برای خرید کولر گازی سامسونگ و اطلاع از قیمت روز کولرهای اسپلیت سامسونگ در بانه می توانید با ما در تماس باشید.

کولرگازی سامسونگ 30000
کولرگازی سامسونگ 24000

کولر گازی سامسونگ