• برای اطلاع از جدید ترین قیمت ها با شماره های فروشگاه : مهندس اسلوب :09149789353 – 09184525132 تماس بگیرید
  • خریدی آسان و مطمئن از بانه را با ما تجربه کنید، محصول خود را تضمین شده درب منزل تحویل بگیرید.
تمیز کردن ماشین لباسشویی

فرآیند تمیز کردن ماشین لباسشویی

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
خانه » وبلاگ » فرآیند تمیز کردن ماشین لباسشویی

با توجه به رطوبت موجود در تمامی مراحل شستن لباس ها در ماشــین های لباسشویی انتظار می رود که منشأ خوبی برای رشد میکروب ها و باکتری ها باشد و باعث شود شرایطی غیربهداشتی به وجود آید. با توجه به این موارد و برای اطمینان از تمیزی کامل لباس ها لازم است ماشین لباسشویی را گهگاهی تمیز کرد. میزان تمیز کردن ماشین لباسشویی بسته به زمان استفاده و نوع البسه شما می تواند تغییر کند، اما در هر صورت لازم و ضروری است.

تمیز کردن ماشین لباسشویی

تمیز کردن جعبه مخصوص

جعبه مخصوص مواد شوینده مکانی است که در تمیز کردن ماشین لباسشویی باید در نظر گرفته شود. این قسمت معمولا قابلیت جداکردن را دارد و می توان بوسیله یک مسواک به همراه یک ماده شوینده آن را تمیز کرد.

شستن فیلتر در فرآیند تمیز کردن ماشین لباسشویی

فیلتر ماشین لباسشویی یکی دیگر از فضاهای غیر بهداشتی است که در فرآیند تمیز کردن ماشین لباسشویی باید مدنظر قرار گیرد. با خارج کردن این قسمت می توان با یک مسواک آن را تمیز کرد. توجه داشته باشید محل قرارگیری فیلتر را نیز باید تمیز کنید.

تمیز کردن لاستیک

در ورودی ماشین لباسشویی دارای یک لاستیک عایق است که معمولا مرطوب بوده و لازم است در فرآیند تمیز کردن ماشین لباسشویی در نظر گرفته شود. با توجه به اینکه این قسمت می تواند منبع جذب میکروب باشد و رطوبت آن موجب ایجاد بوی بد ماشین لباسشویی شود، باید بعد از هر بار استفاده با یک حوله تمیز گردد و سپس خشک شود.

بهداشت محفظه بزرگ در فرآیند تمیز کردن ماشین لباسشویی

رطوبت موجود در محفظه فلزی و سوراخ های زیاد، محل مناسبی برای رشد میکروب ها است برای اطمینان از تمیزی کامل دستگاه و در نتیجه البسه شما باید این قسمت را در فرآیند تمیز کردن ماشین لباسشویی در نظر گرفت و یک دور کامل ماشین لباسشویی را به صورت خالی روشن کرد.

 

با ما در تماس باشید ...

شما می توانید از طریق تلفن از ساعت 9 صبح الی 9 شب با ما در تماس بوده و از قیمت روز محصولات ما با خبر شوید.

مهندس اسلوب : 09149789353 - 09184525132

شما می توانید به صورت تلفنی ، در اسرع وقت و بدون هزینه ی سفر به شهر بانه از فروشگاه ما خرید کنید و کالای خود را درب منزل تحویل بگیرید.

افزودن نظر

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.