• برای اطلاع از جدید ترین قیمت ها با شماره های فروشگاه : مهندس اسلوب :09149789353 – 09184525132 تماس بگیرید
  • خریدی آسان و مطمئن از بانه را با ما تجربه کنید، محصول خود را تضمین شده درب منزل تحویل بگیرید.
راهنمای خرید ماشین ظرفشویی

راهنمای خرید ماشین ظرفشویی

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
خانه » وبلاگ » راهنمای خرید ماشین ظرفشویی

ماشین های ظرفشویی انواع مختلفی دارند. شناخت انواع مختلف به عنوان راهنمای خرید ماشین ظرفشویی ضروری است. برای مثال ماشین ظرفشویی توکار را می توان زیر ظرفشویی یا بین کابینت ها نصب کرد. ماشین ظرفشویی رومیزی به راحتی جا به جا شده و می تواند روی کابینت ها یا کنار سینک ظرفشویی باشد.

راهنمای خرید ماشین ظرفشویی

راهنمای خرید ماشین ظرفشویی

ماشین ظرفشویی در انواع مختلف

ماشین های ظرفشویی نیازمند یک لوله آب برای ورود و یک لوله تخلیه برای خروج آب هستند. این ماشین ها با ظرفیت های مختلف و مدل های متنوع نیازهای استفاده کنندگان را به راحتی تأمین می کنند. با برندهای متفاوت، کارآیی و رعایت اصول بهداشتی تولید می شوند

 ویژگی های مختلف ماشین ظرفشویی

ماشین های ظرفشویی مانند دیگر لوازم خانگی دارای برچسب انرژی هستند که راهنمای خوبی برای انتخاب وسایل برقی مطابق با بهینه مصرف انرژی می باشد. حس گرهای لمسی و حسی و همچنین سنسورها جزء ویژگی های اصلی ماشین های ظرفشویی جدید هستند. سنسورها با تنظیم میزان آب مصرفی با توجه به درجه ی کثیفی ظروف وظیفه خود را انجام می دهند. در برخی از مدل ها در زمان هایی که نرخ انرژی پایین است با کاهش مصرف انرژی و کنترل زمان روشن شدن ماشین در مصرف انرژی صرفه جویی می شود.

قفسه های مختلف

قفسه های قابل تنظیم، متحرک، فضاهای دندانه دار باعث می شود انطباق ماشین ظرفشویی افزایش یابد. در مدل های سه کشویی، یک طبقه کوتاه برای فنجانها یا سایر ظروفی که ارتفاع زیادی ندارند، طراحی شده است.

 قیمت مناسب

بیشتر ماشین های ظرفشویی با قیمتی متوسط، نیاز شما را تأمین می کند و این مسأله این واقعیت را نشان می دهد که قیمت بالای ماشین ظرفشویی الزاما به معنی کیفیت بالای آن نیست. با بررسی برندهای مختلف و پرسش از استفاده کنندگان می توان بهترین انتخاب را داشت. بعد از بررسی ماشین های ظرفشویی مختلف می توانید یک چک لیست از نوع و قیمت تهیه کنید.

 قسمت های دیگر ماشین ظرفشویی

تعداد زیاد بازوی آبپاش، دمای بالای شستشو، آب گرمکن داخلی، قابلیت دفع مواد غذایی، قابلیت غوطه وری ظروف برای آبکشی، قفسه های قابل تنظیم از دیگر ویژگی های ماشین های ظرفشویی است که باید در نظر گرفت.

دمای بالای آب

دمای بالای آب یک ویژگی مثبت ماشین های ظرفشویی است که برای تأثیر بیشتر مواد شوینده توصیه می شود، دمای بیش از ۵۵ درجه سانتی گراد دمای مناسبی است که باید در نظر گرفت.

برخی دیگر از ویژگی ها ی ماشین ظرفشویی

هنگام خرید باید سیستم شستشوی سریع، ویژگی گرمایش حرارتی برای خشک کردن سریع ظروف، قفسه های قابل تنظیم، برنامه های نیمه شور یا نیمه ظرفیت، طرفیت بالا و قفسه های زیاد برای خانواده های پرجمعیت را باید در نظر بگیرید.

 

با ما در تماس باشید ...

شما می توانید از طریق تلفن از ساعت 9 صبح الی 9 شب با ما در تماس بوده و از قیمت روز محصولات ما با خبر شوید.

مهندس اسلوب : 09149789353 - 09184525132

شما می توانید به صورت تلفنی ، در اسرع وقت و بدون هزینه ی سفر به شهر بانه از فروشگاه ما خرید کنید و کالای خود را درب منزل تحویل بگیرید.

نظرات کاربران

افزودن نظر

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.