• برای اطلاع از جدید ترین قیمت ها با شماره های فروشگاه : مهندس اسلوب :09149789353 – 09184525132 تماس بگیرید
  • خریدی آسان و مطمئن از بانه را با ما تجربه کنید، محصول خود را تضمین شده درب منزل تحویل بگیرید.

باتری خانگی تسلا هفته آینده نمایش داده می شود

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
خانه » باتری خانگی تسلا هفته آینده نمایش داده می شود

باتری خانگی تسلا

اگر شما از دنبال کنندگان رویدادهای مربوط به کمپانی خودروساز تسلا باشید حتما این سوال برایتان پیش آمده که این شرکت در نظر دارد در کنفرانس خبری هفته آینده خود دقیقا چه تکنولوژی تازه ای را معرفی کند؟

باید بگوییم که هر آنچه قرار است در این مراسم به حاضران معرفی شود تقریبا مشخص شدهاست اما امروز، دیگر همه نقاط ابهام برطرف شد و سرمایه گذاران تسلا دریافته اند که این شرکت قصد دارد پرده ها را از روی دو تکنولوژی جدید باتری کنار بزند.

براساس یادداشتی که از سوی نایب رئیس بخش امور سرمایه گذاران این شرکت در اختیار BuzzFeed قرار گرفت، تسلا «در نظر دارد یک باتری خانگی و یک باتری در مقیاس بزرگ تر» را به مخاطبانش معرفی نماید و در این یادداشت ذکر شده که «در آینده بیشتر در باب مزایای راهکارهای خود و اینکه چرا باتری های قدیمی جالب توجه نیستند»، توضیح خواهیم داد.

ایلان ماسک مدیر عامل تسلا نیز پیشتر از برنامه هایش برای عرضه باتری های خانگی در جریان مراسمی سخن گفت که در ماه فوریه و به منظور ارائه توضیحات در مورد درآمدهای سه ماهه این شرکت به سهامداران برگزار گردید.

وی در این مراسم اظهار داشت که طراحی این باتری ها پیشتر تمام شده و تولیدشان حداکثر ظرف شش ماه آینده یا کمی بعد آغاز خواهد شد. او در ادامه مدعی شد که این فناوری در نوع خود «فوق العاده» بوده و او نیز کاملا در مورد آن «هیجان زده» است.

طبق وعده مهندسان این شرکت، تکنولوژی مورد بحث می تواند مواردی نظیر انرژی خورشیدی یا ترکیبی از آن و الکتریسیته ارزان را در طول ساعاتی که میزان مصرف برق پایین تر است در خود ذخیره نماید و از این طریق به ایجاد توازن در شبکه برق کشور نیز کمک نماید و در حدود ۲۰ الی ۳۰ درصد از بهای قبض کاربران بکاهد.

گفتنی است که برخی ساختمان های تجاری پیشتر این باتری ها را در راستای عملیاتی سازی پروژه SolarCity دریافت کرده اند.

ماه گذشته ایلان ماسک از «راه اندازی خط تولید یک محصول جدید و قابل توجه» در تسلا خبر داد اما خاطر نشان کرد که مراسم رونمایی به هیچ وجه به یک خودروی جدید مرتبط نخواهد بود.

کنفرانس مطبوعاتی این شرکت روز پنجشنبه آینده (۳۰ آوریل) در استودیوی طراحی Hawthorne واقع در کالیفرنیای جنوبی برگزار می گردد.

 

با ما در تماس باشید ...

شما می توانید از طریق تلفن از ساعت 9 صبح الی 9 شب با ما در تماس بوده و از قیمت روز محصولات ما با خبر شوید.

مهندس اسلوب : 09149789353 - 09184525132

شما می توانید به صورت تلفنی ، در اسرع وقت و بدون هزینه ی سفر به شهر بانه از فروشگاه ما خرید کنید و کالای خود را درب منزل تحویل بگیرید.

افزودن نظر

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.